
logo
  • +36 1 269 3148
  • gallery@kieselbach.hu
  • 0
  • Belépés / Regisztráció
  • Hivatalos fordítások

    • Magyar
    • Angol

    Google fordító

Festmények

Kérjük válasszon!

 

Festmények

 

Fotográfia

  • Belépés / Regisztráció
  • Nyelv kiválasztása
    • Magyar
    • Angol
  • Aukció
  • Webshop
  • Művészek, Alkotások
  • Kiállítások
  • Könyvek
  • Rólunk
  • Művészek szerint

  • Stílusok szerint

  • Kategória szerint

  • Összes alkotás

  • Művészek ABC
  • Webshop Stílusok
  • Kategóriák

  • Műgyüjtők
  • WANTED!
  • Életkép

  • Tájkép

  • Enteriőr

  • Arckép

  • Erotika (18+)

  • Csendélet

További kategóriák

  • Avantgárd

  • Szürrealizmus

  • Impresszionizmus

  • II. világháború u...

  • Szobor

  • Absztrakt művészet

További stílusok

  • Lotz Károly

  • Mednyánszky László

  • Apátfalvi Czene J...

  • Góth Imre

  • Kádár Béla

További művészek

További Fotográfusok

  • Légrády Imre

  • Scharl Pálné

  • Kelédi Lajos

  • Gáyor Tibor

  • Károlyi Gyula, gróf

  • Urbach Miklós

További műgyűjtők

  • Könyvek
  • Megvásárolható
  • Fortepan ABC

  • Youhu

  • A valóság szerelmese -...

  • SCHEIBER

  • IDŐRŐL IDŐRE 1985

  • A MAGYAR FORRADALOM 1956 NAPLÓ

Összes könyv

  • Fortepan ABC

  • Megtalált képek

  • Szőnyi István

  • Youhu

  • A valóság szerelmese -...

  • A TITKOS GYŰJTEMÉNY

*all_book*

  • Műtárgy beadása
  • Korábbi aukciók

  • Hogyan vásárolhat nálunk?

Aukcióra keresünk

A Kieselbach Galéria megalakulásától kezdve a magyarországi aukciós piac meghatározó szereplője.

Műtárgy beadása

  • 79. téli aukció

     
  • 78. őszi aukció

     
  • 77. tavaszi aukció

     
  • 76. aukció

     
  • Aukció
    részletei

  • Korábbi kiállítások
  • Nádler-Nádas kiál...

     
  • Fortepan ABC + AI

     
  • Eladásos kiállítá...

     
  • Megtalált képek -...

     
  • Korábbi
    kiállítások

Festményértékbecslés

Galériánkban lehetősége van festményeinek ingyenes értékbecslésére. Több évtizedes gyakorlattal rendelkező szakembereink árajánlatot adnak minden hozzánk eljuttatott...

Megvesszük!

Galériánk készpénzért is vásárol művészeti alkotásokat. Kérje ingyenes értékbecslésünket, hogy tisztában legyen a birtokában lévű művek értékével!

  • Utazás

     
  • Tudomány

     
  • Történelem-Kép

     
  • Facebook oldal

     
  • Kapcsolat

  • Sajtó

  • Szakértőink

  • Célunk

  • Társadalmi szerepvállalás

  • Címlap
  • >>
  • Scheiber Hugó
  • >>
  • Önarckép

Scheiber Hugó (1873 - 1950)

Önarckép

 Scheiber Hugó - Önarckép | 17. Aukció aukció / 22 tétel
  • 1418
  • 36352
  • 36355
  • 36356
  • 36357

    +37

  • 36358
  • 36361
  • 36364
  • 36365
  • 36366
  • 36367
  • 36368
  • 36370
  • 36371
  • 36372
  • 36373
  • 36374
  • 36376
  • 36377
  • 36378
  • 36379
  • 36380
  • 36381
  • 36382
  • 36383
  • 36384
  • 36385
  • 36386
  • 36387
  • 36388
  • 36389
  • 36390
  • 36391
  • 36393
  • 36395
  • 36396
  • 36397
  • 36399
  • 36400
  • 36401
  • 36402
  • 36403
  • Eredetiségigazolás minden megvásárolt képhez
    Eredetiségigazolás minden megvásárolt képhez

  • Személyes megtekintés galériánkban
    Egyeztetés után a Kieselbach galéria és aukcióházban, Budapesten.

  • Ingyenes festmény értékbecslés
    Ingyenes festmény értékbecslés

24x19 cm
aranyozott lapszélű füzetben

Önarckép gyűjtemény része

17. Aukció / 22. tétel (2001-12-07)
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft / 7 395 EUR

Figyelem! A jelzett valuta árak kizárólag információs céllal szerepelnek a listában.
Az elszámolás alapja minden esetben a vételár kiegyenlítése napján érvényes valutaárfolyam.

Az alkotáshoz eredetiségigazolást adunk!

17. Aukció

Időpont:

2001. december 7. 17:00 - 21:00

  • Általános aukció feltételek

Kérdése van?

Kapcsolat

Önnek is van Scheiber Hugó képe?

Kérjen ingyenes értékbecslést, akár teljes hagyatékra is! Hasonló alkotását megvásároljuk készpénzért, átvesszük aukcióra vagy webgalériánkban kínáljuk.

Kérjen ingyenes értékbecslést
  • Legnagyobb magyar festménygyűjtemény
    Több mint 100.000 magyar művészi alkotás.

  • Eredetiségigazolás minden megvásárolt képhez
    Eredetiségigazolás minden megvásárolt képhez

  • Személyes megtekintés galériánkban
    Egyeztetés után a Kieselbach galéria és aukcióházban, Budapesten.

  • Ingyenes festmény értékbecslés
    Ingyenes festmény értékbecslés

Tanulmány

22. ÖNARCKÉP GYŰJTEMÉNY

"Az uj magyar művészet önarcképe". Az Európai Iskola Könyvtára 1947-ben egy kis füzetet jelentetett meg ezzel a címmel. Bevezető sorai szerint: "Azok a festők és szobrászok, akik e kiadvány számára megírták önéletrajzukat és megrajzolták önarcképüket, egyben az új európai képzőművészet életrajzát és arcképét rajzolták meg." 
Az előttünk fekvő portré-gyűjtemény egykori összeállítóját nyílván nem vezérelte hasonlóan magasztos cél, mégis méltán állíthatjuk, hogy kollekciója meglepő teljességgel rajzolja meg a harmincas évek magyar művészetének önarcképét. Letisztult, az idő által kiforrt művészettörténeti értékrendünknek is becsületére válna e művész-névsor összeállítása, egy kortárs esetén pedig egyenesen rendkívüli kvalitásérzékről tanúskodik. Az önarcképek címzettjét, a gyűjtemény összeállítójának nevét azonban sajnos nem ismerjük, de az egyenletes színvonal valószínűsíti, hogy a rajzokon szereplő "kis Kató" megszólítás mögött egy kortárs képzőművész, vagy annak gyermeke rejtőzhet.

A művészrajzok gyűjtése hosszú évszázadokig elsősorban a festők és az igazán kifinomult műértők privilégiuma volt. A rajzra az alkotó mesterségbeli tudásának és intuíciójának leghívebb tolmácsolójaként tekintetek, a tehetség közvetlen megnyilvánulását látták benne. Mint a legarchaikusabb műfajt kiemelt megbecsülés övezte: a képzőművészet születésének Plinius által közvetített legendája szerint egy fiatal leány, távozó kedvesének falra vetülő árnyképét körberajzolva teremtette meg az első művészeti alkotást. A rajz tehát, mint minden művészetek őse, már ekkor összeforrt az emlékezés-emlékeztetés - a vizsgált kollekció esetén is tetten érhető - funkciójával.

A 20. század első éveiben - többek között a szecesszió vonalcentrikus látásmódja miatt - a magyar rajzművészet fokozatosan az önállósulás útjára lépett. A hagyományosan értelmezett vázlatrajz és az alkalmazott grafika másodrendűsége helyett, Rippl-Rónai vagy éppen a Nyolcak művészeinek önálló lapjait szemlélve nyilvánvalóvá válik, hogy ekkorra már a rajz egyenértékű a festménnyel, ugyanolyan teljességgel reprezentálja készítőjének stílusát, kvalitását. E minden további festési szándék nélkül készült alkotások, éppen ösztönösebb voltuknál fogva, hitelesebben képesek közvetíteni az alkotó belső hangulati rezdüléseit és közvetlenebb bepillantást engednek a művészi elvonatkoztatás menetébe. A század első felének legjelentősebb magyar műgyűjtői közül többen a rajzművészet felé fordultak. Bedő Rudolf és Majovszky Pál európai hírű kollekciói mellett Radnai Béla rendkívül gazdag magyar grafikai gyűjteménye - főként Derkovits, Egry és Szőnyi munkáival - emelkedett ki a kortársak közül. A vizsgált együttes unikális jellegét erősíti, hogy a darabok döntő többsége önarckép. Párhuzamként Ernst Lajos egykori heroikus szenvedéllyel összeállított kollekciója kínálkozik, melynek jelentős részét alkották művészarcképek. A leghíresebb nemzetközi analógia kétségkívül a firenzei Uffizi híres portrégalériája, melyben - a Mediciek által elkezdett több évszázados gyűjtés eredményeként - a művészönarcképek száma meghaladja a hatszázat.

A most bemutatott kollekció teljességére jellemző, hogy a harmincas évek szinte valamennyi magyar irányzata képviselve van benne. Az egykori Nyolcakhoz tartozó művészek - Kernstok, Márffy, Czóbel, Berény és Pór - mellett Szőnyi és Bernáth képviselik a Gresham-kör vezető mestereit. Az aktivisták közül induló Kmetty mellett a nagybányai második generációt Jándi Dávid, a dekoratív avantgárd népszerű vonulatát Scheiber és Kádár, az alföldi iskolát Fényes Adolf, az Ecole de Parist Frank Frigyes és Klie Zoltán reprezentálja. A szentendrei vonulat Czóbel aktja mellett - később az Európai Iskola művészetével rokon törekvéseket képviselő - Bene Géza rajzával jelenik meg. Néhány elsőrangú önarckép és egy fotó idézi fel a korszak magyar szobrászatának kiemelkedő alakjait: Mészáros László, Pátzay Pál, Csorba Géza és Beck Ö. Fülöp rajzai igazolják a szobrászrajz gyűjtés nagy múltra visszatekintő hagyományait. A kollekció két csúcspontja Ferenczy Noémi kárpitszövő leányalakja és Derkovits önarcképe. Ez utóbbi felhívja a figyelmet az egyes lapokon található feliratok jelentőségére. Kernstok szomorú mondatai, Berény frappáns, s nem kevésbé megrendítő szavai mellett a költő-képzőművész Lesznai kedves "gyerekverse" mind fokozzák a rajzok által nyújtott személyes vallomások erejét.

Molnos Péter

MÁS ALKOTÁSOK A WEBSHOPBÓL

Vissza

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • …

Tovább

  •  Scheiber Hugó - Önarckép festés közben, 1920-as évek

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Önarckép festés közben, 1920-as évek

    63 x 48 cm

    Olaj, karton

    Jelezve balra lent: Scheiber H.

    3 000 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Kalapos önarckép, 1921 körül

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Kalapos önarckép, 1921 körül

    64 x 46 cm

    Olaj, karton

    Jelezve balra középen: Scheiber H.

    4 250 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Kisdiák

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Kisdiák

    70,4x50,5 cm

    szén, pasztell, papír

    Jelezve jobbra lent: Scheiber H

    545 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Kalapos fiú, 1910-es évek vége

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Kalapos fiú, 1910-es évek vége

    44,5x38 cm

    olaj, karton

    jelezve jobbra középen: Scheiber H.

    1 850 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Kosárfonó, 1918körül

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Kosárfonó, 1918körül

    100x69 cm

    Olaj, karton

    Jelzés nélkül

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Vagabond az esti macskaköves utcán, 1930-as évek

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Vagabond az esti macskaköves utcán, 1930-as évek

    82 x 57,5 cm

    Vegyes technika, papír

    Jelzés nélkül

    3 000 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Dzsungelben (Jaguár), 1910-es évek

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Dzsungelben (Jaguár), 1910-es évek

    94x140 cm

    Olaj, vászon

    Jelezve lent középen: Scheiber H.

    17 220 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Fiatal lány rózsaszín blúzban, 1930-as évek vége

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Fiatal lány rózsaszín blúzban, 1930-as évek vége

    48x38 cm

    Pasztell, papír

    Jelezve jobbra lent: Scheiber H.

    3 450 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Fiatal lány

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Fiatal lány

    40x30 cm

    vegyes technika, papír

    Jelezve jobbra lent: Scheiber H.

    765 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Pipázó

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Pipázó

    56x45 cm

    Vegyes technika, papír

    Jelzés nélkül

    550 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Nagyvárosi parkban, 1930-as évek

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Nagyvárosi parkban, 1930-as évek

    60 x 43 cm

    Vegyes technika, papír

    Jelzés nélkül

    2 750 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Berlini kabaréban

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Berlini kabaréban

    67,5 x 50 cm

    Vegyes technika, karton

    Jelezve jobbra lent: Scheiber H.

    4 750 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Art deco csendélet

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Art deco csendélet

    63 x 41 cm

    Vegyes technika, papír

    Jelezve balra fent: Scheiber H.

    3 000 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Kigyerek, 1938

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Kigyerek, 1938

    62,5x46,5 cm

    ceruza, kréta, papír

    Jelezve balra lent: Scheiber H 1938

    665 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Lovaskocsi

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Lovaskocsi

    41,5x59,5 cm

    vegyes technika, papír

    Jelzés jobbra lent: Scheiber H.

    1 845 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Férfi portré, 1910-es évek

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Férfi portré, 1910-es évek

    37x34 cm

    Olaj,karton

    Jelezve jobbra lent: Scheiber

    1 450 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Férfi portré

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Férfi portré

    41x29 cm

    ceruza papír

    Jelezve balra lent: Scheiber H., 1922

    385 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Tűz, 1922

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Tűz, 1922

    66x97 cm

    Olaj, karton

    Jelezve jobbra lent: Scheiber H. 1922

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Stoppoló nő

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Stoppoló nő

    60x50 cm

    olaj, vászon

    Jelezve balra lent: Scheiber H

    785 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Szerelmesek (Randevú), 1930-as évek

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Szerelmesek (Randevú), 1930-as évek

    55 x 50 cm

    Vegyes technika, papír

    Jelezve jobbra lent: Scheiber

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Tiroli ruhás gyerek

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Tiroli ruhás gyerek

    62x43 cm

    vegyestechnika, papír

    Jelzés nélkül

    600 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Pipázó önarckép

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Pipázó önarckép

    42 x 40 cm

    Vegyes technika, papír

    Jelezve jobbra lent: Scheiber H.

    4 750 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - A bankár, 1935

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    A bankár, 1935

    59x42 cm

    Vegyestechnika, papír

    Jelezve jobbra lent: Scheiber H. 1935

    965 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - Táncosnő

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    Táncosnő

    63x42 cm

    Vegyestechnika, papír

    Jelzés nélkül

    1 850 000 Ft

    Részletek
  •  Scheiber Hugó - A modell, 1930 körül

    Scheiber Hugó

    (1873 - 1950)

    A modell, 1930 körül

    65 × 47,5 cm

    Vegyes technika, papír

    Jelezve középen lent: Scheiber H.

    Részletek
  •  Szőllősy Kálmán - Akt erdőben, 1935 körül

    Szőllősy Kálmán

    (1897 - 1976)

    Akt erdőben, 1935 körül

    24.4x18.1 cm

    Jelzés nélkül

    95 000 Ft

    Részletek
  • Kalmár István - Kentaúr, 1997

    Kalmár István

    (1949 - )

    Kentaúr, 1997

    50x70 cm

    szitanyomat

    Jelezve alatta balra: Kentaúr; jelezve alatta középen: 15/17; jelezve alatta jobbra: Kalmár István 97

    72 500 Ft

    Részletek
  • Új

     Ilosvai Varga István - Táj különleges fényviszonyok között (Kunhegyes), 1926

    Ilosvai Varga István

    (1895 - 1978)

    Táj különleges fényviszonyok között (Kunhegyes), 1926

    70 x 80 cm

    Olaj, vászon

    Jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I. 926

    Részletek
  • Bor Pál - Papagáj vázlat

    Bor Pál

    (1889 - 1982)

    Papagáj vázlat

    19x13 cm

    Ceruza, papír

    Jelzés nélkül

    45 000 Ft

    Részletek
  • Ismeretlen fotós - Tükörkép (Nő a padon) 1960. k.

    Ismeretlen fotós

    Tükörkép (Nő a padon) 1960. k.

    18x7,5 cm

    Jelzés nélkül

    10 000 Ft

    Részletek
  • Orvos András - Őszi erdő

    Orvos András

    (1939 - )

    Őszi erdő

    60 x 80 cm

    olaj, farost

    Jelzés jobbra lent: Orvos András

    165 000 Ft

    Részletek
  • Ismeretlen festő - Dobozból kikandikáló cica

    Ismeretlen festő

    Dobozból kikandikáló cica

    42x27 cm

    Olaj, farost

    Jelzés nélkül

    135 000 Ft

    Részletek
  • Szőnyi Krisztina - Rejtett kulcsai levele…, 2000

    Szőnyi Krisztina

    (1964 - )

    Rejtett kulcsai levele…, 2000

    50x70 cm

    szitanyomat

    Jelezve alatta balra: Rejtett kulcsaim levele…; jelezve alatta középen: VII/VII; jelezve alatta jobbra: 2000 Szőnyi Krisztina

    72 000 Ft

    Részletek
  • Faragó Márton - Őszi fények

    Faragó Márton

    (1880 - 1947)

    Őszi fények

    44x33 cm

    Olaj, vászon

    Jelezve jobbra lent: Faragó Márton

    475 000 Ft

    Részletek
  • Dési Huber István - Hegyi beszéd

    Dési Huber István

    (1895 - 1944)

    Hegyi beszéd

    18x22,5 cm

    rézkarc, papír

    Jelezve balra lent: 15-15 Hegyi beszéd, Milano 1926, Jelezve jobbra lent: Dési Huber István rézkarca

    43 500 Ft

    Részletek
  •  Szőnyi István - Ablaknál olvasó nő, 1940-es évek eleje

    Szőnyi István

    (1894 - 1960)

    Ablaknál olvasó nő, 1940-es évek eleje

    90x100 cm

    Tempera, vászon

    Jelzés nélkül

    Részletek
  •  Iványi Grünwald Béla - Fürdőzők

    Iványi Grünwald Béla

    (1867 - 1940)

    Fürdőzők

    70x100 cm

    Olaj, vászon

    Hátoldalon: a Magyar Nemzeti Galéria bírálati címkéje 1751/971-es számmal

    1 107 000 Ft

    Részletek
  • Muhits Sándor - Akt és más tanulmányrajzok

    Muhits Sándor

    (1882 - 1956)

    Akt és más tanulmányrajzok

    28,5x28,5 cm

    Ceruza, papír

    jelzés nélkül

    65 000 Ft

    Részletek
  •  Zalubel István - Raoul Wallenberg portréja

    Zalubel István

    (1969 - )

    Raoul Wallenberg portréja

    99 x 140 cm

    olaj, vászon

    Jelzés jobbra lent: Zalubel; jelzés balra lent: Zalubel

    850 000 Ft

    Részletek
  • Scharl Artúr - Velencei gondolás

    Scharl Artúr

    (1870 - 1918)

    Velencei gondolás

    57x32 cm

    akvarell, papír

    Jelezve balra lent: Scharl A.

    265 000 Ft

    Részletek
  •  Iványi Grünwald Béla - Csendélet gyümölcsökkel és virágokkal

    Iványi Grünwald Béla

    (1867 - 1940)

    Csendélet gyümölcsökkel és virágokkal

    70x100 cm

    olaj, vászon

    Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla

    1 740 000 Ft

    Részletek
  • Kádár Katalin - No.1. Angyal, 2001

    Kádár Katalin

    (1951 - )

    No.1. Angyal, 2001

    34,7x49,8 cm

    szitanyomat, papír

    Jelzés alatta balra: No.1. Angyal (szitanyomat); jelzés alatta középen: 28/30; Kádár Katalin 2001

    64 500 Ft

    Részletek
  • Nagy Balázs Cs. - Cím nélkül, 1993

    Nagy Balázs Cs.

    (1969 - )

    Cím nélkül, 1993

    65 x 45 cm

    vegyes technika, papír

    Jelzés jobbra fent: CsN 93

    98 500 Ft

    Részletek
  •  Mágori Varga Béla - Hazafelé

    Mágori Varga Béla

    (1897 - 1998)

    Hazafelé

    75x95 cm

    Olaj, vászon

    Jelezve balra lent: Mágori Varga B.

    675 000 Ft

    Részletek
  • Vilhelm Károly - Londoni ősz, 1993

    Vilhelm Károly

    (1943 - 2011)

    Londoni ősz, 1993

    106x75 cm

    litográfia

    Jelezve középen lent: ...LONDONI ŐSZ; jelezve alatta jobbra: Vilhelmk. 93.

    80 000 Ft

    Részletek
  •  Bernáth Aurél - Utcarészlet

    Bernáth Aurél

    (1895 - 1982)

    Utcarészlet

    9 x 7,5 cm

    akvarell, papír

    Jelzés balra lent: B

    240 000 Ft

    Részletek
  • Róna Klára - Forrásnál

    Róna Klára

    (1901 - 1987)

    Forrásnál

    70x50 cm

    pasztell, papír

    Jelezve jobbra lent: Róna Klára

    685 000 Ft

    Részletek
  •  Péter Ágnes - Kompozíció, 2000

    Péter Ágnes

    (1949 - )

    Kompozíció, 2000

    70x100 cm

    szitanyomat

    Jelzés nélkül

    70 000 Ft

    Részletek
  • Ismeretlen fotós - Bridget Carr, 1950 körül

    Ismeretlen fotós

    Bridget Carr, 1950 körül

    25.6x20.5 cm

    Jelzés balra lent: Bridget Carr Metro Goldwyn-Mayer; jelzés jobbra lent: 3433

    125 000 Ft

    Részletek
  • Neogrády Antal - Téli Naplemente

    Neogrády Antal

    (1861 - 1942)

    Téli Naplemente

    30x40 cm

    Akvarell, papír

    Jelezve jobbra lent: Neogrády A

    198 000 Ft

    Részletek

Vissza

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • …

Tovább

Készpénzes, azonnali megvételre keressük a felsorolt művészek kvalitásos alkotásait

Részletek

Hírlevél feliratkozás

Értesüljön elsőként aukcióinkról, kiállításainkról és aktuális ajánlatainkról!

Adja meg személyes adatait:*

Állapotleírás kérése

Az Ön neve
E-mail címe:
Telefonszáma: *
book_directory

*Kötelező mező

Köszönjük érdeklődését.
Munkatársaink az Ön által megadott címen hamarosan felveszik Önnel a kapcsolatot.
  • Aukció

    Aukcióinkra a képfelvétel folyamatos.
    Szezonális aukcióinkra a műalkotások felvétele folyamatos. Munkatársaink készségesen segítenek műalkotása felvételében.
    Aukcióinkra a képfelvétel folyamatos.
    Szezonális aukcióinkra a műalkotások felvétele folyamatos. Munkatársaink készségesen segítenek műalkotása felvételében.
  • Kiállítás

    Nádler-Nádas kiállítás
      Őszi eladásos kiállításunk egyik különlegessége Nádas László és családjának Nádler-gyűjteménye, kiegészítve a...
    Nádler-Nádas kiállítás
      Őszi eladásos kiállításunk egyik különlegessége Nádas László és családjának Nádler-gyűjteménye, kiegészítve a gyűjtő formatervezői munkáival. Két tárlatvezetésen Nádas Anna és Gergely...
  • Festményértékbecslés

    KERESÜNK
    Galériánkban lehetősége van festményeinek ingyenes értékbecslésére. Galériánk szakemberei ingyenesen adnak...
    KERESÜNK
    Galériánkban lehetősége van festményeinek ingyenes értékbecslésére. Galériánk szakemberei ingyenesen adnak árajánlatot minden hozzánk eljuttatott festményre, grafikára, szoborra, műtárgyra. Akár...

Kapcsolat

1055 Budapest, Szent István körút 5.
  • +36 1 269 3148
  • |
  • gallery@kieselbach.hu
Nyitvatartás: Hétfő - Péntek 10:00 - 18:00
Kövessen minket!
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Youtube
  • Vásárlás
  • Eredetiségigazolás minden megvásárolt képhez
  • Aukció
  • Webshop
  • Megvesszük
  • Keresünk
  • Eladná műalkotásait? Segítünk értékesíteni!
  • Festmények értékbecslése
  • Aukcióra
  • Megvételre
  • Adatbázisunkba
  • Wanted! Konkrét képeket keresünk
  • Bemutatjuk
  • Világhírűvé tesszük a magyar festészetet!
  • Művészek, alkotások
  • Kiállítások
  • Magyarországi Műgyűjtők Lexikona
  • Profi kereső
  • Postatakarékpénztár
  • Információk
  • Munkatársaink örömmel állnak rendelkezésére!
  • Hírek
  • Rólunk
  • Jogi nyilatkozat
  • Impresszum
  • Ászf - Árverési feltételek
  • Hogyan vásárolhat nálunk?
  • Ászf - Elektronikus kereskedelem (webshop)
Műtárgyainkat az UNIQA biztosítja
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével Ön elfogadja ezt. Részletek" Elfogadom